Przejdź do treści
logo

  • Strona główna
  • Samochody
  • Motoryzacja
  • Kontakt
Motoryzacja

Złapali go na gorącym uczynku. Auto do konfiskaty

23 kwietnia, 2024

Kolejny przypadek jazdy po pijanemu zakończył się konfiskatą samochodu. W gminie Bielsk Podlaski policjanci zatrzymali 62-letniego kierowcę, który prowadził auto na podwójnym gazie. Badanie alkomatem wykazało blisko 2 promile alkoholu w organizmie mężczyzny. Teraz grozi mu do 3 lat więzienia. Incydent ten jest przestrogą, jak poważne konsekwencje niesie za sobą jazda w stanie nietrzeźwości.

Źródło: klik

  • Inspektorzy ITD złapali go bez niezbędnego dokumentu
  • Policjanci w całym kraju prowadzili specjalną akcję. Chodziło o jedno

Zobacz również

Spytałem wiceprezesa koncernu Chery o trzy największe obawy Polaków związane z chińskimi samochodami

12 października, 2024

Benzyna mogłaby kosztować 2,90 zł/l, ale nie ma na to szans. Analityczka wyjaśnia, dlaczego tyle płacimy za paliwo

15 września, 2025

Odbudowano DK28 w Kasinie Wielkiej. Prace zakończono dwa miesiące przed terminem

29 lipca, 2024

Polecamy

  • Połączenie mocy i elegancji: Luksusowe samochody najnowszej generacjiPołączenie mocy i elegancji: Luksusowe samochody najnowszej generacji
  • Tuning samochodu. Jak się do tego zabrać?Tuning samochodu. Jak się do tego zabrać?
  • Wyjątkowe klasyczne samochody: Które modele warto posiadać?Wyjątkowe klasyczne samochody: Które modele warto posiadać?
  • Przyszłość paliw alternatywnychPrzyszłość paliw alternatywnych
  • Najnowsze trendy w technologii hybrydowejNajnowsze trendy w technologii hybrydowej
Prawa autorskie © 2026 AUTOBLOGER.pl – newsy motoryzacyjne. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Motyw: ColorMag stworzony przez ThemeGrill. Wspierane przez WordPress.