Przejdź do treści
logo

  • Strona główna
  • Samochody
  • Motoryzacja
  • Kontakt
Motoryzacja

Kierowca forda uderzył w obelisk na placu. Policjanci musieli wezwać strażaków i karetkę

6 listopada, 2024

W Lubaniu doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego, które mogło zakończyć się tragicznie. Kierowca Forda s-max, będący pod wpływem alkoholu, wjechał w obelisk na Placu 3-Maja. Na miejscu interweniowała policja, straż pożarna oraz pogotowie ratunkowe. Mężczyzna miał około 1,5 promila alkoholu w organizmie i odmówił dalszego badania alkomatem. Został przewieziony do szpitala na badania krwi.

Źródło: klik

  • Pan Wojciech wykupił abonament na parkowanie i dostał 2000 zł kary. Kuriozalna sytuacja w Gdyni
  • Policjanci podsumowali akcję „Wszystkich Świętych”. W Teresinie zderzyły się dwie rowerzystki

Zobacz również

Przycisk z kółkiem w kwadracie to nowość. Kierowcy go nie znają, a powinni

9 stycznia, 2025

Nawet doświadczeni kierowcy nie wiedzą, jak korzystać z tych świateł. Grozi za to mandat

26 września, 2025

Inspektorzy ITD skupili się na zagranicznych pojazdach. Wyniki jednodniowej akcji zaskoczyły mundurowych

25 kwietnia, 2024

Polecamy

  • Połączenie mocy i elegancji: Luksusowe samochody najnowszej generacjiPołączenie mocy i elegancji: Luksusowe samochody najnowszej generacji
  • Tuning samochodu. Jak się do tego zabrać?Tuning samochodu. Jak się do tego zabrać?
  • Wyjątkowe klasyczne samochody: Które modele warto posiadać?Wyjątkowe klasyczne samochody: Które modele warto posiadać?
  • Przyszłość paliw alternatywnychPrzyszłość paliw alternatywnych
  • Najnowsze trendy w technologii hybrydowejNajnowsze trendy w technologii hybrydowej
Prawa autorskie © 2026 AUTOBLOGER.pl – newsy motoryzacyjne. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Motyw: ColorMag stworzony przez ThemeGrill. Wspierane przez WordPress.