Przejdź do treści
logo

  • Strona główna
  • Samochody
  • Motoryzacja
  • Kontakt
Motoryzacja

Policjanci zatrzymali dwóch kierowców. Obaj trafią przed sąd

18 maja, 2024

Policjanci z Ostródy zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy nieodpowiedzialnie wsiedli za kierownicę. Jeden z nich prowadził pojazd, będąc pod wpływem alkoholu, drugi bez wymaganych uprawnień. Incydenty miały miejsce w środę i czwartek, w godzinach wieczornych i nocnych, na terenie miasta Ostróda oraz miejscowości Górka. Teraz sprawą zajmie się sąd, a kierowcom grożą surowe kary.

Źródło: klik

  • Policjanci dostali zgłoszenie o pijanym kierowcy Porsche. Był trzeźwy, ale trafił za kratki
  • Policjanci zatrzymali 19-latka pod wpływem narkotyków. To był dopiero początek

Zobacz również

Takiej Toyoty Corolli jeszcze nie było. Ma 304 KM i nowy aerokit

21 czerwca, 2026

Policjant wyjmie taki miernik i sprawdzi procent. Kara do trzech tys. zł i zabrany dowód

20 czerwca, 2025

Już jest nowa wersja ważnej aplikacji. Bez aktualizacji możesz mieć kłopoty

30 kwietnia, 2025

Polecamy

  • Połączenie mocy i elegancji: Luksusowe samochody najnowszej generacjiPołączenie mocy i elegancji: Luksusowe samochody najnowszej generacji
  • Tuning samochodu. Jak się do tego zabrać?Tuning samochodu. Jak się do tego zabrać?
  • Wyjątkowe klasyczne samochody: Które modele warto posiadać?Wyjątkowe klasyczne samochody: Które modele warto posiadać?
  • Przyszłość paliw alternatywnychPrzyszłość paliw alternatywnych
  • Najnowsze trendy w technologii hybrydowejNajnowsze trendy w technologii hybrydowej
Prawa autorskie © 2026 AUTOBLOGER.pl – newsy motoryzacyjne. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Motyw: ColorMag stworzony przez ThemeGrill. Wspierane przez WordPress.