Przejdź do treści
logo

  • Strona główna
  • Samochody
  • Motoryzacja
  • Kontakt
Motoryzacja

Policjanci zatrzymali dwóch kierowców. Obaj trafią przed sąd

18 maja, 2024

Policjanci z Ostródy zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy nieodpowiedzialnie wsiedli za kierownicę. Jeden z nich prowadził pojazd, będąc pod wpływem alkoholu, drugi bez wymaganych uprawnień. Incydenty miały miejsce w środę i czwartek, w godzinach wieczornych i nocnych, na terenie miasta Ostróda oraz miejscowości Górka. Teraz sprawą zajmie się sąd, a kierowcom grożą surowe kary.

Źródło: klik

  • Policjanci dostali zgłoszenie o pijanym kierowcy Porsche. Był trzeźwy, ale trafił za kratki
  • Policjanci zatrzymali 19-latka pod wpływem narkotyków. To był dopiero początek

Zobacz również

Mapy Google z rewolucyjną aktualizacją. Ten asystent zmieni sposób obsługi nawigacji

15 października, 2025

Odcinkowy pomiar prędkości na następnej ekspresówce już działa. To S3 na zachodzie

20 kwietnia, 2026

Policjanci zatrzymali kierowcę Renault. Grozi mu wysoka grzywna

26 sierpnia, 2024

Polecamy

  • Połączenie mocy i elegancji: Luksusowe samochody najnowszej generacjiPołączenie mocy i elegancji: Luksusowe samochody najnowszej generacji
  • Tuning samochodu. Jak się do tego zabrać?Tuning samochodu. Jak się do tego zabrać?
  • Wyjątkowe klasyczne samochody: Które modele warto posiadać?Wyjątkowe klasyczne samochody: Które modele warto posiadać?
  • Przyszłość paliw alternatywnychPrzyszłość paliw alternatywnych
  • Najnowsze trendy w technologii hybrydowejNajnowsze trendy w technologii hybrydowej
Prawa autorskie © 2026 AUTOBLOGER.pl – newsy motoryzacyjne. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Motyw: ColorMag stworzony przez ThemeGrill. Wspierane przez WordPress.