Polscy kierowcy dostaną jeszcze więcej mandatów z Niemiec. Od 1 lipca Niemcy zmieniają przepisy
Od 1 lipca w Niemczech zmieniają się przepisy dotyczące ścigania sprawców wykroczeń. Szanse na uniknięcie mandatu będą znacznie mniejsze niż dotychczas. To bardzo ważna informacja dla kierowców z Polski, bo niemieckie służby wystawiają Polakom rocznie więcej mandatów niż polski CANARD.
Źródło: klik
